Verslo portretai

Verslo portretai – profesionalus pirmasis įvaizdis be žodžių.
Ne veltui sakoma – sutinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą. Sukurkite gražų, įsimintiną pirmąjį įspūdį.


Verslo portretai

Norite tinkamai save reprezentuoti socialiniuose tinkluose ar įmonės svetainėje? O gal gražios nuotraukos jums reikia šalia motyvacinio laiško ar vizitinėje kortelėje? Verslo portretai padės atrodyti pasitikinčiai bei profesionaliai. Nuotraukos taip pat leis iš anksto su jumis susipažinti, o susitikus gyvai lengviau užmegzti pokalbį.

verslo portretas komandos nuotrauka
verslo portretas ofise

Atsižvelgdami į jūsų darbo sritį sukursime fotosesijos viziją. Konsultuosiu jus dėl susitikimo vietos, aprangos, kitų detalių. Gražus įvaizdžio sukūrimas, profesionalus makiažas padės jums jaustis jaukiai. Aš fotosesijos metu pasirūpinsiu visomis detalėmis: patarsiu, kokia turi būti jūsų kūno kalba ir nuotaika. Pasakysiu, net jei reikės pataisyti plaukų sruogą. Fotosesija vyks neskubant, ramiai bendraujant – taip, kad sukurtume geriausią rezultatą.


Susisiekite su manimi, aptarsime visas detales bei jus dominančius klausimus. Pradėkime bendrauti…

Verslo fotografijos paslaugos Vilniuje


Norite tinkamai save reprezentuoti socialiniuose tinkluose ar įmonės svetainėje? O gal gražios nuotraukos jums reikia šalia motyvacinio laiško ar vizitinėje kortelėje? Verslo portretai padės atrodyti pasitikinčiai bei profesionaliai. Nuotraukos taip pat leis iš anksto su jumis susipažinti, o susitikus gyvai lengviau užmegzti pokalbį.

Kokie būna verslo portretai?


Portretai skirti verslui skirstomi į dvi kategorijas: individualūs ir įmonės verslo portretai. Šių nuotraukų paskirtis yra vienoda, tačiau skiriasi fotografo darbo specifika.
Dažniausiai daromi biusto (viršutinės kūno dalies) portretai, nors populiarėja ir viso kūno nuotraukos. Kuo daugiau asmens nuotraukoje matosi, tuo “tikslesnę” nuomonę klientas gali susidaryti apie nuotraukos subjektą.

Kodėl verta pasidaryti profesionalų verslo portretą?


Tai asmens ar įmonės profesionalumo, pasitikėjimo ir indvidualumo perteikimas nuotraukoje. Verslo fotografija, tai tarsi pirmasis pasimatymas su potencialiu klientu.
Fotografo užduotis yra padėti savo klientui parodyti save ar savo įmonę kaip kompetetingą savo srities specialistą, kuris pasitiki savimi ir yra drąsus naujiems iššūkiams. Tai ne visada yra paprasta, tačiau visada verta pastangų.
Didžioji dalis verslo įmonių ir specialistų turi savo internetines svetaines ir savo paslaugas / prekes pardavinėja daugiausiai internete. Taigi, dalis verslų gyvai net nemato ir nesusitinka su savo klientais, tačiau pritraukti juos ir paskatinti pasilikti jų svetainėje būtina. Geras pirmasis įspūdis leidžia kurti su žmonėmis norimus ar reikiamus ryšius.
Šiais laikais internete kokybiška ir profesionali padaryta įmonės kolektyvo nuotrauka reiškia tarpusavio pasitikėjimą, o profesionali ir asmenybę atskleidžianti nuotrauka – pakvietimą į darbo pokalbį, naujus klientus, pardavimus, naujus verslo partnerius.
Nesvarbu kokį darbą asmuo dirbtų ar kokios pramonės šakos įmonė būtų – profesionalus verslo portretas yra būtinybė. Kaina, sumokėta už profesionalią fotografijos paslaugą greitai atsiperka ir su kaupu.


Verslo portreto tikslai


1) Surasti naują klientą jūsų teikiamoms paslaugoms ir parduodamoms prekėms.
2) Sukurti norimą įmonės įvaizdį. Įmonė, tai nėra juridinis dokumentas, jos prekės / paslaugos ar pastatas. Tai žmonės, kurie turi panašias vertybes ir kuria įmonės reputaciją. Bendra įmonės kolektyvo nuotrauka – tai priemonė parodyti klientui įmonės unikalią dvasią, asmenybes ir kompetencijas (kūrybingumą, žaismingumą, profesionalumą ir pan.).
3) Sukurti tvarius virtualius santykius. Didžioji dalis bendravimo XXI amžiuje vyksta elektroniniais bendravimo būdais, kurie yra šalti ir oficialūs. Pridėtas specialisto verslo portretas rekvizituose – tai būdas suteikti šiam bendravimui daugiau šilumos ir pasitikėjimo, o gal net lojalumo.
4) Padeda sukurti aiškų prekės ženklo įvaizdį. Stilistiškai vienodos kolektyvo nuotraukos priderintos prie prekės ženklo suteiks prekės ženklui patikimumo.
5) Padeda pritraukti į įmonę naujus darbuotojus, verslo partnerius.

Kaip pasiruošti fotosesijai?

Verslo portretui būtina pasiruošti. Žemiau rasite keletą patarimų kaip iš fotosesijos gauti kuo daugiau naudos. Didžioji fotosesijos sėkmės dalis priklauso nuo fotografo, kita dalis – nuo jūsų pasiruošimo ir nusiteikimo.
Bendri patarimai ruošiantis fotosesijai:
Štai keletas punktų į kuriuos būtina atkreipti dėmesį ruošiantis fotosesijai:

– Nustatykite fotosesijos tikslus. Nuspręskite prieš fotosesiją kur bus naudojamos jūsų nuotraukos – svetainėje, LinkedIn paskyroje, CV, projektui ar kitur. Apranga ir fonas turėtų atitikti jūsų auditoriją, turėtų perteikti žinią, kurią norite, kad jie gautų. Šią informaciją būtinai turi žinoti jūsų fotografas, kad galėtų parinkti tinkamą foną, apšvietimą ir fotosesijos eigą.

– Tvarkingai nukirpti ar sušukuoti plaukai. Būtina, kad šukuosena jums patiktų. Jei planuojate kirpti plaukus, tai darykite keletą dienų iki fotosesijos.

– Keletas drabužių komplektų. Keletą dienų prieš išsirinkite keletą drabužių komplektų, juos tvarkingai išlyginkite ir apžiūrėkite, kad nebūtų dėmių ar įplyšimų. Svarbu, kad rūbai būtų vienspalviai, venkite margų raštų. Būtinai pasimatuokite rūbus prieš fotosesiją, kad įsitikintumėte, kad jie vis dar yra tinkamo dydžio.

– Švarūs ir tvarkingi akiniai bei kiti aksesuarai. Ne ką mažiau dėmesio skirkite nuolatos nešiojamiems aksesuarams – akiniams, laikrodžiui, batams ir kitiems. Jie turi būti nuvalyti, švarūs ir nepraradę prekinės išvaizdos. Jei gyvenime akinius nešiojate kiekvieną dieną, su jais turėtumėte būti ir fotosesijos metu.

– Būtinai pailsėkite prieš fotosesiją. Naktį prieš fotosesiją nueikite anksčiau miegoti, kad gerai išsimiegotumėte. Tai geriausias būdas užtikrinti, kad kūnas bus atsipalaidavęs, o veidas nuotraukose skaistus.

– Pasiruoškite smagiai praleisti laiką. Pozityvus požiūris, šypsena padės sukurti komunikabilaus ir šilto asmens įvaizdį.

– Suplanuokite fotosesijos dieną taip, kad nereikėtų skubėti į ir iš fotosesijos. Parinkite tai dienai veiklas, kurios nevers nuolat žvilgčioti į laikrodį.

Patarimai moterims prieš fotosesiją:


– Makiažas. Pasidarykite lengvą dieninį makiažą, kuris tik pabrėžtų jūsų bruožus.
– Pasirinkite fotosesijai vienspalvę suknelę ar kostiumėlį.

Patarimai vyrams prieš fotosesiją:


– Su tvarkinga barzda arba švariai nusiskutęs visada atrodysite gerai.
– Rekomenduojame pasiimti jau anksčiau nešiotus jums patinkančius ir tinkačius rūbus.
Venkite margų, ryškiaspalvių rūbų. Marškiniai turėtų būti vienspalviai.
– Nepamirškite diržo, laikrodžio ar kitų aksesuarų.

Kita galerija
Naujausi darbai