Fotografas Martynas

Trumpai

Fotografuoju nuo 2012 metų ir turiu itin daug patirties žmonių, didelių grupių ir renginių fotografijoje. Esu kūrybingas. Mano darbas – mano esybė – visuomet dirbu su dideliu atsidavimu ir aistra. Kviečiu peržiūrėti mano nuotraukas. Tai jums padės susidaryti pirmąją nuomonę apie mane bei mano darbo stilių.

Fotosesijos tikslas – kokybiškos nuotraukos, kuriomis didžiuositės ir ilgai džiaugsitės.

Nebijokite būti prieš fotoaparatą. Mano darbas – padėti jums atsipalaiduoti, jaustis jaukiai ir patogiai. Kartu sukursime gražų įvaizdį, pasirinksime jums priimtiną fotosesijos vietą. Fotografuodamas pasirūpinsiu visomis detalėmis – patarsiu, kokia turi būti jūsų kūno kalba ir nuotaika. Pasakysiu, kaip pasitvarkyti plaukus ar rūbų klostę – kartu sieksime geriausio rezultato

Norint sukurti tokias nuotraukas, kokias matote šioje svetainėje – reikia kruopščiai pasiruošti. Todėl labai daug dėmesio skiriu fotosesijos vizijos sukūrimui. Bendrauju su jumis ir siekiu pajausti jūsų asmenybę. Siekiu išsiaiškinti, kokios fotosesijos norite ir kokio rezultato tikitės.

Fotosesija Vilniuje:

atlieku asmenines, erotines, porų bei verslo fotosesijas. Paslaugos taip pat teikiamos kituose Lietuvos miestuose ir užsienyje.